Size yardıma hazırız: 0 (312) 812 00 12
0 (312) 432 54 32

Acil Ambulans

0 (312) 812 00 12

Çağrı Merkezimiz

Dr. Hicran TÜLÜCE (Ph.D.)

Dr. Hicran TÜLÜCE (Ph.D.)

Danışmanlar

Dr. Hicran TÜLÜCE (Ph.D.)

Danışmanlar

Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Psikoloji Bölümünde, yüksek lisans ve doktora eğitimlerini Gazi Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Merkezi Almanya’da bulunan Wiesbaden Pozitif Psikoterapi Enstitüsü’nde, 885 saatlik Pozitif Psikoterapi ve Pozitif Aile Terapisi master eğitimini tamamlamış, İngiltere’de Hipnoterapi, Duygusal Zekâ, NLP ve Yaşam Koçluğu eğitimlerini almıştır.

İnsan doğasındaki olumlu yönlere odaklanan bir yaklaşıma sahip olup, eklektik terapi yaklaşımını kullanmaktadır. Bireysel psikoterapi, aile ve çift psikoterapilerine uzun bir süredir devam etmektedir. Kurumlara ve gruplara iletişim, stres yönetimi, duygusal zekâ ve kişiler arası ilişkilerde çatışma çözümü konularında eğitimler vermektedir. İnsan doğasındaki iyiliğe ve yüksek potansiyele inanmakta ve umudu artırarak, sürdürülebilir mutluluk amacını hedefleyen çalışmalar yapmaktadır.

İnsan Doğası ve Agresyon, Kalpleri Ayarlama Enstitüsü (Prof. Dr. Ahmet Taha Alper’le), Şeytan Terapiste Gittiğinde adlı yayınlanmış kitapları bulunmaktadır. Günlük yaşamda psikoloji üzerine yeni kitabını hazırlamaktadır.

Boylam Psikiyatri Hastanesi