Size yardıma hazırız: 0 (312) 812 00 12
0 (312) 432 54 32

Acil Ambulans

0 (312) 812 00 12

Çağrı Merkezimiz

Uzm. Psk. Şükrü AYYILDIZ

Uzm. Psk. Şükrü AYYILDIZ

Psikologlarımız

Uzm. Psk. Şükrü AYYILDIZ

Psikologlarımız

Klinik Psikolog ve Aile Danışmanı Şükrü Ayyıldız; 2020 yılında Yakın Doğu Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Psikoloji bölümünden mezun olmuştur.

2020 yılında lisans eğitiminin ardından Yakın Doğu Üniversitesi Tezli Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimine başlamıştır. Tezini “ Üniversite Öğrencilerinde Dijital Oyun Bağımlılığı ve Sosyal Yeterlilik İlişkisinde Psikolojik Sağlamlığın Aracı Rolü” konusu üzerine yapmıştır.

Lisans ve yüksek lisans eğitimleri süresince birçok mesleki seminere ve eğitime katılmıştır.

Aldığı eğitimler arasında; Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler derneğinden Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimi, Milli Eğitim Bakanlığı sertifikalı Aile Danışmanlık eğitimi, İstanbul Gedik Üniversitesi sertifikalı Evlilik ve Çift Terapisi eğitimi ve Minnesota Çok yönlü Kişilik Envanteri (MMPI) Uygulama ve Yorumlama Eğitimi bulunmaktadır.

Lisans eğitiminin stajını Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Psikiyatri ve AMATEM bölümlerinde, yüksek lisans eğitimi stajını ise PİA Terapi Merkezinde yapmıştır.

2022 yılının Ağustos ayı itibari ile Boylam Psikiyatri Hastanesi bünyesinde Klinik Psikolog olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda Boylam Psikiyatri Enstitüsü Muayenehaneleri Birliği Bilkent ve Karum merkezlerinde psikoterapi hizmeti vermektedir.

Türk Psikologlar Derneği (TPD) asil üyesidir.

Boylam Psikiyatri Hastanesi